tło ZPO Drzycim

ul. Broniewskiego 2
86-140 Drzycim

Wakacje z uśmiechem 2015

„ Moje najszczęśliwsze wakacje …” – tak dzieci z Drzycimia wyrażały swoje emocje podczas wspaniałych wycieczek zorganizowanych w ramach corocznego Projektu„ WAKACJE Z UŚMIECHEM”. Dzięki współpracy z Urzędem Gminy, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Bankiem Spółdzielczym oraz licznymi sponsorami, Szkoła Podstawowa w Drzycimiu zorganizowała dla 38 dzieci niezapomniane wycieczki edukacyjne do JuraParku w Solcu Kujawskim, zabytkowego Chełmna oraz Torunia – miasta Mikołaja Kopernika, gdzie mieści się Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Dużo radości sprawiły też dzieciom atrakcje w kinach, parkach rozrywki (karuzele, baseny piłeczkowe, tory przeszkód, zjeżdżalnie, trampoliny i plac zabaw), a także parku linowym w Rulewie oraz dodatkowo na wspaniałym Aquaparku w Fojutowie. Szczęśliwe i bardzo zadowolone dzieci wraz z organizatorami serdecznie dziękują wszystkim, którzy okazali swoje serce i włączyli się do tego projektu.

Wracaj
Projekt i wykonanie: Martin Wnęk