tło ZPO Drzycim

Godło
Zespół Placówek Oświatowych
w Drzycimiu

ul. Broniewskiego 2
86-140 Drzycim
zpodrzycim@interia.pl
sekr.zpodrzycim@gmail.com
(052) 33 17 073

Konkursy

 
 Ogólnopolski Konkurs dla klas II "Synapsik"
 
Uczestnicy: Krzysztof Chaciński, Karolina Gretkowska, Jacek Kamrowski, Ksawery Klimczak, Paweł Ratkowski, Paweł Sitkiewicz, Szymon Żelazny, Paweł Siarkiewicz
 
Wyniki:
Karolina Gretkowska - 5. miejsce
Jacek Kamrowski - 9. miejsce
Ksawery Klimaczak oraz Szymon Żelazny- 10. miejsce
Paweł Ratkowski - 11. miejsce
Krzysztof Chaciński - 12. miejsce
Paweł Siarkiewicz - 14. miejsce
................................................................................................................................
 
Eliminacje gminne - "Zapobiegamy pożarom"
 
Przedszkole:
I miejsce - Maja Szymczyk
II miejsce - Zofia Rajnowska
III miejsce Amelia Krüger ( SP Gródek)
 
wyróżnienia:
Katarzyna Kuliczkowska (SP Gródek), Dominika Gajewska, Donata Pilarska
 
Szkoła Podstawowa:
KLASA I
I miejsce - Fabian Sass
II miejsce - Laura Szopińska ( Sierosław)
III miejsce - Nina Sadowska
 
wyróżnienia:
Marta Puchowska (Sierosław), Szymon Herbatowski
 
KLASA II
I miejsce - Klaudia Łepek
II miejsce - Mikołaj Żurek
III miejsce - Alan Wąśniewski (Gródek)
 
wyróżnienia:
Karol Krüger (Gródek), Blanka Zielińska
 
KLASA III
I miejsce - Wiktoria Orzechowska
II miejsce - Bartosz Czerwiński
III miejsce - Kamil Dybowski
 
KLASY IV - VI
I miejsce - Daria Krystkowiak ( Gródek)
II miejsce - Patryk Warczak (Sierosław)
III miejsce - Karolina Szopińska
 
wyróżnienia:
Dominik Krystkowiak ( Gródek), Kacper Orzechwski (Gródek), Szymon Muzioł (Sierosław)
 
KLASY VII - VIII I GIMNAZJUM
I miejsce - Klaudia Kuffel (Gródek)
II miejsce - Anna Krakowska (Gródek)
III miejsce - Mikołaj Muzioł (Gródek)
 
wyróżnienia:
Kamila Krakowska, Martyna Kufel
 
..........................................................................................................................................................................
 
Wyniki konkursu
"Głośnego czytania w klasach IV - VI "
 
Uczestnicy: Olga Pukownik, Alicja Malecha, Urszula Grugiel, Julia Szydłowska, Tomasz Konarski, Szymon Wróbel, Agnieszka Witkowska, Wiktoria Blachowska, Amelia Banach, Bartek Byrszel, Martyna Chróścińska, Julia Deręgowska
 
Laureaci:
 
I miejsce - Alicja Malecha - VI b
II miejsce - Szymon Wróbel - IV b
III miejsce - Wiktoria Blachowska - IV b, Tomasz Konarski - VI b
 

................................................................................................................................................................................................

 

 

Wyniki konkursu plastycznego
"Świąteczny obrazek" dla klas I-III.
 
Klasy pierwsze:
Lena Balicka I a
Mateusz  Warmbier  I a
Nadia   Glazińska  I b
 
Klasy drugie:
Karolina Gretkowska II a
Antoni Gołecki II a
Paweł   Ratkowski   II a
Emilia Szopińska II b
Magdalena Kędziora II b
Klaudia Łepek II b
 
Klasa trzecia:
Daria Wróblewska 
Antonina Rutkowska
 
Wyróżnienia:
Dominika Łepek II a
Oliwier   Krauze  II b
Marcel Piekarski III
Bartosz Czerwiński III
Inga Gutowska II a
Roksana Szczepańska II b
Amelia Sołtysiak II a
Oliwia Polom I a
Bartosz Żurawiński II b

 

...............................................................................................................................................................................................

 

 

WYNIKI KONKURSU
DARY JESIENI 2018
                                  

KATEGORIA KL. I

I miejsce   Marcel Jaszkowski  (Ia)

II miejsce   Fabian Olkowski (Ia)

III miejsce  Julia Piotrowska (Ib)

III miejsce  Ola Ziółkowska (Ia)

 

 

Wyróżnienia:  Oliwia Połom (Ia), Mikołaj Gaca (Ia), Mariusz Wambriel (Ia), Fabian Sass (Ia), Klaudia Delatowska (Ib), Julia Duszyńska (Ib), Oliwier Kielpiński (Ib), Julia Szagała (Ib), Nina Sadowska (Ib)

 

KATEGORIA KL. II - III

I miejsce   Mikołaj Żurek (IIb)

I miejsce  Blanka Zielińska (IIa)

II miejsce  Daria Wróblewska (IIIa)

III miejsce  Karolina Gretkowska (IIa)

 

                 

Wyróżnienia:  Dominika Łepek (IIa), Emilia Szopińska (IIb), Klaudia Łepek (IIb),   Zofia Zajączkowska (IIb), Sergiusz Olkowski (IIb), Mateusz Skorupski (IIIa),  Wiktoria Orzechowska (IIIa), Antonina  Rutkowska (IIIa), Weronika Szczygieł (IIIa), Andrzej Deręgowski (IIIa)

 

KATEGORIA KL. IV - VIII

I miejsce  Patrycja Konopa (Vb)

I miejsce Paweł Skorupski (Va)

I miejsce Oskar Żurek (Va)

II miejsce  Marta Kęsik (IVa)

III miejsce  Kamil Sitkiewicz (Vc)

 

 

Wyróżnienia:  Dawid Sitkiewicz (VIIIb), Paweł Gubański (Vb), Julia Wambriel (VIa), Tamara Talaśka (IVa), Dominika Kocikowska (IVb), Szymon Wróbel (IVb), Otylia Ziółkowska (Va), Julia Szydłowska (VIa), Weronika Luks (VIIIa)

 

 

 

...........................................................................................................................................................................

 

 

WYNIKI  KONKURSÓW

NA ŚWIĘTO DRZEWA 2018

 

 

„Jesienne drzewo”

 

Klasy I

 

I miejsce – Julia Piotrowska (Ib)

 

II miejsce – Mateusz Warmbier (Ia)

 

III miejsce – Julia Dempc (Ia)

 

Wyróżnienia:  Oliwia Połom (Ia)

 

                        Szymon Herbatowski (Ia)

 

 Klasy II

 

I miejsce – Blanka Zielińska (IIa)

 

II miejsce – Krzysztof Szałański (IIa)

 

II miejsce – Klaudia Łepek  (IIb)

 

III miejsce – Bartosz Piotrowski (IIb)

 

Wyróżnienia:  Inga Gutowska (IIa)

 

                        Bartosz Śliwowski (IIa)

 

                         Szymon Żelazny (IIb)

 

                      Karolina Gretkowska (IIa)

 

Klasa III

 

I miejsce – Bartosz Czerwiński (IIIa)

 

II miejsce – Wiktoria Orzechowska (IIIa)

 

Wyróżnienia:  Krzysztof  Misiak (IIIa)

 

 

Wyróżnienia: Paweł Gubański (Vb) i Julia Warmbier (VIa)

 

 

 

Zielniki – klasy IV

 

II miejsce – Marta Kęsik (IVa)

 

II miejsce – Amelia Deręgowska (IVb)

 

III miejsce – Martyna Chróścińska (IVb)

 

Wyróżnienia:  Lena Śledź (IVa)

 

                         Krzysiu Zalewski (IVa)

 

                         Agnieszka Skrzypińska (IVb)

 

               

 

Zielniki – klasy VI

 

I miejsce – Paulina Doliwka (VIb)

 

I miejsce – Alicja Malecha (VIb)

 

II miejsce – Filip Matyjasik (VIb)

 

III miejsce – Natalia Deręgowska (VIb)

 

Wyróżnienia:  Wiktoria Baj (VIb)

 

                       Ksawery Krauze (VIb)

 

                       

 

Quiz „Znawca Drzew”  

 

I miejsce – Joanna Górecka (Vb)

 

II miejsce – Lena Lewandowska (Vb)

 

III miejsce – Katarzyna Warczak (Vb)

 

Wyróżnienia:  Jakub Kamiński (VIc)

 

                       Tamara Talaśka (IVa)

 

 

 

„ Nasze drzewa” – konkurs zespołowy dla klas V

 

 

 

I miejsce –   Julia Kielpińska, Julia Balicka, Otylia Ziółkowska,  Filip Tomala, Ewelina  Nachowiak – kl. Va

 

II miejsce –    Anna Wróblewska, Karolina Szopińska, Amelia Konopa – kl. Va

 

III miejsce –   Wiktoria Dziedzic, Karolina Ziemińska, Patrycja Górzyńska -  Vb
 
WyróżnienieKatarzyna Warczak, Lena Lewandowska, Patrycja Konopa, Patrycja Ratkowska – kl. Vb
 
Wyróżnienie – Seweryn Galikowski, Maciej Mazelewski, Igor Piotrowski, Oliwia Bogun, Oskar Pipowski – kl. Vb

 

 

Wracaj
Projekt i wykonanie: Martin Wnęk