13/05/2020

Tragi on-line

RUSZYŁY XII ŚWIECKIE TARGI EDUKACYJNE I PRACY ON-LINE – OD 11 MAJA 2020 r.

Od 11 maja 2020 r. (poniedziałek) wystartowały XII Świeckie Targi Edukacyjne i Pracy on-line. Na naszym profilu facebook (link poniżej) będziemy codziennie umieszczać informację o danym wystawcy w postaci prezentacji multimedialnej, filmu, folderu, grafiki. Umieścimy informacje (ofertę) o szkołach ponadpodstawowcyh, wyższych, policealnych, firm. Informacje o wystawcach i ich ofertach będą umieszczane do końca czerwca 2020 r. codziennie zaprezentujemy innego wystawcę. Również będziemy umieszczali inne informacje: np. dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych, egzaminach, rynku pracy, zawodach itp.
To nie koniec za 3-4 tygodnie przygotujemy kolejną atrakcję i wsparcie w ramach targów on-line.  Prosimy codziennie i na bieżąco śledzić Nasz profil facebookow’y: Świeckie Targi Edukacyjne i Pracy.Więcej na naszym profilu facebook: Świeckie Targi Edukacyjne i Pracy: https://www.facebook.com/%C5%9Awieckie-Targi-Edukacyjne-i-Pracy-105385367730456/
Zapowiedź video targów on-line (link): https://youtu.be/YsLSZKCnaUk
 
CZWARTKOWE SPOTKANIA Z DORADCAMI ZAWODOWYMI ON-LINE – (KAŻDY CZWARTEK OD 17.00 – OPRÓCZ DNI ŚWIĄTECZNYCH):
Serdecznie zapraszamy rodziców i uczniów klas ósmych szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych na ,,czwartkowe spotkania z doradcami zawodowymi on-line”. Spotkania są bezpłatne i będą się odbywały w każdy czwartek od godziny 17.00 (oprócz dni świątecznych). Najbliższe spotkanie już w czwartek 14 maja od godziny 17.00.
Kolejne spotkania 21 maja, 28 maja – do końca czerwca 2020 r.
Link do rejestracji na webinary: https://forms.gle/yXZih26rEzwqaG2y6
Po rejestracji wyślemy link do spotkania na podany adres email w zgłoszeniu.
Zapowiedź video spotkań - webinarów (link):  https://youtu.be/jdukYNuiHZE
W najbliższy czwartek 14 maja 2020 r. od godziny 17.00 - zajmiemy się omówieniem szkół ponadpodstawowych Naszego Regiony, rekrutacji do szkół ponadpodstawowych, opisem konkretnych typów techników. W tej trudnej sytuacji związanej z koronawirusem zapraszamy uczniów klas ósmych szkół podstawowych, ponadpodstawowych i rodziców na webinary (spotkania on-line) do skorzystania z naszego wsparcia.