Konkursy


 

Szkolny konkurs plastyczny pt.” Świąteczny obrazek”

dla klas I-III

 

Nagrody

 

Klasa I
  1. Piotrowska Natalia
  2. Kęsik Zofia
  3. Pęczkowska Nina
  4. Wiśniewska Michalina
  5. Witak Kinga
  6. Recki Patryk
  7. Deręgowska Karolina
  8. Krauze Karolina
 
 Klasa IIa
  1. Dempc Julia
  2. Balicka Lena
  3. Konopa Hubert
  4. Sass Fabian
  5. Ziółkowska Aleksandra
  6. Michalak Filip
 
Klasa IIb
  1. Duszyńska Julia
  2. Glazińska Nadia
  3. Szyndler Zuzanna
 
Klasa IIIa
  1. Łepek Dominika
  2. Chaciński Krzysztof
 
Klasa IIIb
  1. Łepek Klaudia
  2. Klimczak Ksawery
  3. Żurawiński Bartek
  4. Maćkowiak Kacper
 
Wyróżnienie
Jacek Kamrowski IIIb
Zielińska Blanka IIIa
Riesop Oliwier IIa
Herbatowski szymon IIa
Szałański Krzysztof IIIa
Olkowski Sergiusz IIIb
Topoliński Oliwier I

....................................................................................................................

 

Konkurs „ Edukujemy dzieci – jak segregować śmieci”

 

Kategoria klasy I – III
Laureat – Nadia Talaśka kl. Ia
Wyróżnienie I – Mateusz Warmbier kl. IIa
Wyróżnienie II – Oliwier Riesop kl. IIa
Wyróżnienie III – Karolina Gretkowska kl. IIIa
 
Kategoria klasy IV – VI
Laureat –Kamil Dybowski kl. IVa
Wyróżnienie I – Karolina Szopińska kl. VIa
Wyróżnienie II – Paweł Skorupski kl. VIa
Wyróżnienie I – Paweł Gubański kl. VIb
 
Kategoria klasy  VII – VIII
Laureat -  Tomasz Konarski kl. VIIb
Wyróżnienie I – Julia Warmbier kl. VIIa
Wyróżnienie II – Dominika Bielaszewska kl. VIIa
Wyróżnienie III – Julia Banach kl. VIIb
 
W konkursie brało udział ponad 90 uczniów.

 

..............................................................................................................................................................................

 

WYNIKI  KONKURSÓW NA ŚWIĘTO DRZEWA 2019

 

KONKURS PLASTYCZNY - „JESIENNE PRACE”
 
Klasa I
I miejsce – Dominika Wiśniewska, Kinga Witak
II miejsce – Fabian Olkowski, Bartosz Holc
III miejsce – Agnieszka Kaczyńska, Filip Muzolf
Wyróżnienie: Oliwier Pawlik
 
               Klasy II            
I miejsce – Mateusz Warmbrier (IIa)
II miejsce – Marcel Jaszkowski (IIa)
III miejsce – Julia Duszyńska IIb)
 
 Klasy III
I miejsce – Klaudia Łepek IIIb)
Wyróżnienia:  Szymon Żelazny (IIIb)
                       Bartosz Śliwowski (IIIa)
 
Klasy IV – VI
I miejsce – Kamil Dybowski (IVa )
II miejsce – Mateusz Skorupski (IVa )
III miejsce – Tamara Talaśka (Va), Martyna ćhróścińska (Vb)
Wyróżnienia: Ksawery Olkowski (Vb)
                        Paweł Gubański (VIb) i Julia Warmbier (VIIa)
 
           
Zielniki – klasy VI
 
I miejsce – Karolina Szopińska (VIa)
II miejsce – Otylia Ziółkowska (VIa)
III miejsce – Julia Kielpińska (VIa)
Wyróżnienia:  Wiktoria Baj (VIb)
                       Ksawery Krauze (VIb)
                      
Quiz „Znawca Drzew”
I miejsce – Aleksandra Lahutta (Va)
II miejsce – Lena Lewandowska (VIb) , Otylia Ziółkowska (VIa)
III miejsce – Bartosz Zieliński (VIb)
Wyróżnienia:  Olga Sadowska(VIb), Joanna Górecka (VIb), Piotr Sudoł (VIc)